Tate & Lyle, elyaf formülasyonu üzerine çevrimiçi kurslar başlatıyor

Tate & Lyle, çoğu insanın diyetlerinde yeterince lif almadığı bir dönemde formülatörlerin ve gıda bilimcilerinin en zorlu lif formülasyonu zorluklarını bile çözmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış yeni bir çevrimiçi modüler kurs olan Fibre Üniversitesi’ni başlattı.

Beslenme ve Düzenleme İşleri Küresel Başkanı Dr. Kavita Karnik konu hakkında şunları söyledi: “Araştırmalar, dünyanın dört bir yanındaki çoğu insanın diyetlerinde yeterince lif almadığını ve sonuç olarak bir dizi sağlık yararından mahrum kaldığını gösteriyor”.

Bu çevrimiçi kurs, formülatörlerin bu sorunları ele almalarına yardımcı olmak ve fiber ile ilgili en son bilim ve eğilimleri duymaları ve tartışmaları için bir forum sağlamak üzere tasarlandı. İlk modül olan ‘Fiber Temelleri’, 10 Şubat 2021 Çarşamba günü gerçekleşecek.

Related Articles

2160 YORUMLAR

  1. Summary. Masturbation has little to no direct power on people’s workout performance. Although testosterone levels inconstancy directly after orgasm, the exchange is temporary and unseemly to affect a личность’s physical fitness. Masturbation may stimulate the discharge of endorphins and other feel-good hormones.
    Source: generic cialis

  2. Phase III SOPHIA Trial Evaluates Margetuximab Chemotherapy vs Trastuzumab Chemotherapy for HER2 Positive Breast Cancer maximum dose of lasix residues 26 32 L1, 50 52 L2 and 91 96 L3 in the light chain variable domain and 26 32 HI, 53 55 H2 and 96 101 H3 in the heavy chain variable domain; Chothia and Lesk, J