Agritechnica Şubat 2022’ye ertelendi

Kasım 2021’de yapılması planlanan ve iki yılda bir düzenlenen Alman tarım makineleri fuarı Agritechnica, koronavirüs kısıtlamaları nedeniyle 27 Şubat – 5 Nisan 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek. DLG (Alman Tarım Derneği) tarafından alınan karar, koronavirüs aşılama programlarının dünya çapında ilerlemesini bekliyor.

DLG İcra Kurulu Başkanı Dr. Reinhard Grandke, “Dünya lideri bir ticaret fuarı olan Agritechnica, tüm tarım makineleri endüstrisinin buluşma noktası ve aynı zamanda önde gelen uluslararası bir iş platformudur. En büyük önceliğimiz, katılımcılara ve ziyaretçilere planlamada kesinlik sunmaktır ancak şu anda durum böyle değil. Sonuç olarak, Agritechnica’yı erteleme kararı, DLG tarafından Agritechnica’nın katılımcı danışma kurulu ve endüstri ortağı olarak VDMA Tarım Makinaları Birliği ile yakın işbirliği içinde alındı” dedi.

Fuarın katılımcılarından olan AGCO / Fendt Yönetim Kurulu başkan yardımcısı ve başkanı Christoph Gröblinghoff, “Uzun yıllardır Agritechnica’yı tarım makineleri endüstrisindeki yeniliğin arkasındaki olağanüstü itici güç olarak takdir ediyoruz. Başka hiçbir yerde, benzer bir genişlik ve derinlikte mahsul üretimi için yeni teknolojileri deneyimleyemeyiz. Bizim için Agritechnica, tarımsal ticaretin geleceğini somut hale getirdiği için ideal bir sunum ve iletişim platformudur. Mart 2022’de yapılacak olan ticaret fuarını dört gözle bekliyoruz” dedi.

Related Articles

14 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

21,988BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -

Latest Articles