Deniz bitine en yenilikçi çözüm

Fish Farmer’ın haberine göre, İngiltere merkezli yem üreticisi World Feeds Ltd, pandemi boyunca güçlenmeye devam ediyor ve yakın zamanda gerçekleştirdiği fabrika iyileştirmesi ile üretimde on kat artış vaat ediyor. Bunun, şirketin büyümesi ve deniz biti sorunuyla mücadeleyi hedefleyen daha temiz balık besleme sistemi olan Vita Aqua Feeds (VAF) için de önemli etkileri bulunuyor.

VAF yem blokları doğal otlatma davranışını teşvik ediyor ve kolaylaştırıyor. Böylelikle, büyük balıkların doymasını sağlayarak daha küçük balıkların yem olmasını engelliyor, dolayısıyla beslenme sırasında saldırganlığın azalmasını da sağlıyor. Pratiklik ve verimlilik için özel olarak tasarlanmış yenilikçi MLD besleme istasyonunu kullanarak yem bloklarının faydaları en üst düzeye çıkarılıyor. İki yıllık raf ömrü, depolama maliyetlerini büyük ölçüde azaltırken, yem doğrudan paketten çıkarak yerinde dağıtılabildiğinden, hazırlık süresi tamamen ortadan kalkıyor.

2021 yılında, VAF, İskoçya ve Norveç’teki en büyük operasyonlardan bazılarıyla halihazırda yüzde 100 kullanıma dönüştürülen ve devam eden denemelerle, daha temiz balık yönetimi ve refahı için hızla başvurulan çözüm haline geliyor.

Related Articles

2136 YORUMLAR

  1. Fantastic goods from you, man. I have understand
    your stuff previous to and you’re just too fantastic.“강남안마”
    I really like what you have acquired here, certainly like what you are
    stating and the way in which you say it. You make it enjoyable and you still take care of to keep it sensible.Thanks for sharing

  2. <