Alltech ve DLG güçlerini birleştiriyor

Global hayvan besleme liderleri Alltech ve DLG Group (DLG), Kärki-Agri’yi satın almak için güçlerini birleştiriyor. Şirketlerin her biri Fin asıllı şirkette yüzde 50 hisseye sahip olacak.

Alltech ve DLG Group (DLG), İskandinavya’daki hayvancılık üreticilerine daha fazla kârlılık ve verimlilik sağlamaya odaklanarak ikinci kez güçlerini birleştiriyor. Alltech ve DLG, yenilikçi, sahada kanıtlanmış hayvan besleme dağıtımlarını güçlendirecek bir ortak girişim olan Fin şirketi Kärki-Agri’nin satın alımını tamamlıyor. Şirketlerin her biri, Finlandiya, Seinäjoki’de bulunan Kärki-Agri ortak girişiminde yüzde 50 hisseye sahip olacak.

Alltech Başkanı ve CEO’su Dr. Mark Lyons, “Bu ortaklığın İskandinav müşterilerimize daha iyi hizmet vermemizi sağlayacağından dolayı heyecanlıyız. DLG’nin premiks üretimindeki mükemmelliği ile Alltech’in en yeni beslenme çözümleri birleştirilecek” dedi.

1996 yılında kurulan Kärki-Agri, Finlandiya’nın sığır ve süt hayvancılığı çiftliklerinin hizmetinde uzmanlaşmış bir şirkettir. Sundukları ürünler arasında hayvan sağlığı ürünleri, özel yemler ve yem koruyucuları bulunmaktadır. Şirket ayrıca, 2015 yılında özel yemler ve Nutrilix özel blokları ürettikleri bir ön karışım fabrikası açmıştır.

Related Articles

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

21,988BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -

Latest Articles