Güral Porselen, çevre hassasiyeti ile ürettiği tasarımlarını Sirha İstanbul’da sergiledi

Türk ve dünya mutfaklarının gastronomi alanındaki yeniliklerini İstanbul’da birleştiren Uluslararası Sirha İstanbul Fuarı, bu yılki temasını tüm dünyanın en önemli gündemi olan ‘sürdürülebilirlik’ olarak belirledi.

Sofra sanatında başarılara imza atan Güral Porselen, çevre hassasiyetini ön planda tutan ürünleriyle fuarda yerini aldı. Arıtma tesisleri sayesinde arıtılmış suyun fabrika içerisinde değerlendirilmesini sağlayan Güral Porselen, doğalgaz kullanımını düşüren yöntemi ile enerji verimliliğine katkı sunuyor.

Restoran, otel ve yiyecek-içecek sektör profesyonellerine yönelik, uluslararası bir organizasyon olan Uluslararası Sirha İstanbul fuarı, 18 – 20 Kasım tarihlerinde Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşti. Fuarda, gıda sistemlerindeki dönüşüm için tüketici davranışlarından şeffaf ve sorumlu tedarik zincirine, ambalajdan gıda atığına, iklim değişikliğinde yaşanacak etkilere kadar sürdürülebilirlik konusuna vurgu yapıldı.

HORECA (Hotel, Restaurant, Cafe) sektörünün dünyadaki en büyük ve en prestijli buluşması olarak nitelendirilen, üstün kalite algısı ile fark yaratan fuar, Türkiye’nin zenginliklerini dünya mutfakları ile buluştururken, dünya mutfaklarındaki yenilikleri de Türkiye’de sergiliyor.

İhracattaki başarısı, köklü kurum kültürü, modern üretim teknikleri ve kendine has porselen tasarımlarıyla tanınan Güral Porselen restoran, otel ve yiyecek-içecek profesyonellerine yönelik, uluslararası düzeyde seçkin ve kapsamlı bir organizasyon olan Sirha İstanbul’da, gastronomideki başarısını ziyaretçileri ile paylaştı. Güral Porselen, yerli ve yabancı binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapan fuarda, sürdürülebilirlik anlayışı ile çalışan tesisinde üretilen en özel koleksiyonları ile yer aldı.

Güral Porselen standında Eyüp Kemal Sevinç’ten lezzet şöleni

Dünyanın çeşitli ülkelerinde Türk mutfağını başarı ile temsil eden, katılmış olduğu yerli ve yabancı yemek yarışmalarında 100’den fazla madalya, kupa ve ödül kazanan deneyimli şef Eyüp Kemal Sevinç Sirha İstanbul Fuarı’nda Güral Porselen’e eşlik etti. Deneyimli şefin EKS Mutfak Akademi ile birlikte hazırladığı tarifler Güral Porselen standında katılımcılara lezzet şöleni yaşattı.

Suyu iyileştiriyor, doğalgaz kullanımını azaltıyor

Arıtma tesisleri sayesinde arıtılmış suyun fabrika içerisinde değerlendirilmesini sağlayan Güral Porselen, tabak üretiminin yapıldığı proseslerde hidrolik yağın soğutulması için kullandığı sularda iyileştirme çalışmaları yapıyor ve suyun atık tesisine verilmeden tekrar sistem içinde kullanımını yüzde 25 oranında iyileştiriyor. Güral Porselen, üretim süreçlerindeki pişirim sıcaklığını düşürerek, daha az doğalgaz kullanımı sağlıyor.

Related Articles

15830 YORUMLAR

 1. Pozitron Emisyon Tomografisi (PET), hastalıkların erken ve kesin teşhisinde doktorlara yardımcı olan bir tıbbi görüntüleme tekniğidir.
  Tarama için hastanın vücuduna radyoaktif izleyiciler içeren radyofarmasötik ilaçlar verilir.
  Bu ilaçlar, yoğun kimyasal aktivite gösteren organlar ve dokular tarafından absorbe edilir.

  PET testi neden yapılır?

 2. The size you need is all dependent on how much makeup you usually travel with. If you have a large makeup collection that becomes a jumbled, overwhelming mess when you put it into a bag, it's best to get a large makeup bag with multiple compartments so you can sort and easily see everything that you brought with you. Smaller makeup bags are best for people who have a modest collection and don't need to dig around very long to find what they need. To figure out what size you need, try fitting all your makeup into a purse and see if it fits. If it doesn't, you'll need a bag that is bigger in size. Portable Makeup Case Portable Makeup Case With Mirror Makeup Artist Storage Case Makeup Handhold Case With Trays The Canadian Air Transport Security Authority(CATSA) website has detailed information on liquids and gels. https://www.breakoursilence.com/community/profile/laurelwallace1/ 1.After using toner, apply a proper amount, smooth over the entire face, and gently pat until absorbed. There is no minimum order, you can make out for any amount Once again Korean skincare comes to the rescue. A lot of Asian brand have some products (or even an entire line) to fight dilated pores and blackheads. But which one to choose? Here at MIASONLOOg, we’ve selected the best ones for you. As always, by clicking the name of the product, you’ll be linked to the Maison Loo store: it can’t get any easier than this! Made famous by TikTok, this popular serum lives up to the hype. In no time, you’ll be welcoming smoother, softer, luminous and hydrated skin. What’s inside the little bottle you ask? Good-for-you and your skin peach extract, niacinamide, East Asian mountain yam, madecassoside, peptides and hyaluronic acid.

 3. Lusty Fıstık, bir Olgun Kadın Lezbiyen Cutie tarafından Sikiş ve Sikiş Alır
  HD 6:15. LESBEA HD OLGUN KADIN ÖĞRETMEN, büyük göğüsler ile
  MILF (Orta Yaşli Kadin) meyve suları yiyor HD 14:07. Mature lesbo pornstars HD 8:19.
  Mature Lesbo Licks Big Tits HD 8:10. OldNanny Old fat mature with toy
  lesbian games HD 7:49.