Farm Network 15-17 Haziran’da ‘Bio çeşitlilik ve Sürdürülebilirlik’ teması ile tarım sektörünü ele alacak

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Gaziantep’i Geliştirme Vakfı (GAGEV)’in destekleri ile Sözen Organizasyon tarafından bu yıl ilki düzenlenecek olan Uluslararası Sürdürülebilir Gıda, Butik Tarım ve Bio Çeşitlilik Kongresi ve Gezisi ‘Farm Network’ 15 -17 Haziran tarihlerinde Gaziantep’te düzenlenecek.

Uluslararası Sürdürülebilir Gıda, Butik Tarım ve Bio Çeşitlilik Kongresi Farm Network tarım ekosistemi içerisinde yer alan 60’dan fazla butik üreticiyi, uluslararası marketler ve gıda firmalarını, e-ticaret şirketlerini, şefleri Gaziantep’te sektörün tüm paydaşları ile bir araya getiriyor. ‘Bio çeşitlilik ve Sürdürülebilirlik’ teması ile düzenlenecek kongrede tarımın geleceği, doğru gıdaya ulaşmanın formülü bio çeşitlilik ve sürdürülebilirlik ekseninde her biri kendi alanının uzmanı konuşmacılar eşliğinde masaya yatırılacak.

İki gün boyunca birbirinden değerli ürünlerin açık havada sergileneceği stand ve tadım alanları, fıstık-tohum-biber-zeytin tarlalarına yapılacak saha ziyaretleri ve gıda sektörünün önemli başlıklarının sektörün uzmanları tarafından değerlendirileceği paneller eşliğinde tarım sektörü her yönüyle ele alınacak.

Doğru gıda ev butik tarım uygulamalarının son tüketiciye ulaştırılması, restoranların butik tarım ürünlerini menülere entegrasyonu, yeni nesil sürdürülebilir butik tarım çiftlik modelleri, ticaret borsalarının gıda sürdürülebilirliğine etkileri, kooperatiflerin tarım ekonomisine etkisi konuları uzman konuk ve konuşmacılar eşliğinde konuşulacak.

15-17 Haziran tarihleri arasında Gaziantep’te gerçekleşecek Uluslararası Sürdürülebilir Gıda, Butik Tarım ve Bio Çeşitlilik Kongresi ‘Farm Network’de yerinizi almaya hazır olun.

Related Articles

17449 YORUMLAR

  1. You’re so awesome! I don’t believe I’ve read through anything like this before.
    So good to find somebody with a few original
    thoughts on this issue. Really.. many thanks for starting this up.
    This web site is one thing that is needed on the internet, someone with a bit
    of originality!