Farm Network 15-17 Haziran’da ‘Bio çeşitlilik ve Sürdürülebilirlik’ teması ile tarım sektörünü ele alacak

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Gaziantep’i Geliştirme Vakfı (GAGEV)’in destekleri ile Sözen Organizasyon tarafından bu yıl ilki düzenlenecek olan Uluslararası Sürdürülebilir Gıda, Butik Tarım ve Bio Çeşitlilik Kongresi ve Gezisi ‘Farm Network’ 15 -17 Haziran tarihlerinde Gaziantep’te düzenlenecek.

Uluslararası Sürdürülebilir Gıda, Butik Tarım ve Bio Çeşitlilik Kongresi Farm Network tarım ekosistemi içerisinde yer alan 60’dan fazla butik üreticiyi, uluslararası marketler ve gıda firmalarını, e-ticaret şirketlerini, şefleri Gaziantep’te sektörün tüm paydaşları ile bir araya getiriyor. ‘Bio çeşitlilik ve Sürdürülebilirlik’ teması ile düzenlenecek kongrede tarımın geleceği, doğru gıdaya ulaşmanın formülü bio çeşitlilik ve sürdürülebilirlik ekseninde her biri kendi alanının uzmanı konuşmacılar eşliğinde masaya yatırılacak.

İki gün boyunca birbirinden değerli ürünlerin açık havada sergileneceği stand ve tadım alanları, fıstık-tohum-biber-zeytin tarlalarına yapılacak saha ziyaretleri ve gıda sektörünün önemli başlıklarının sektörün uzmanları tarafından değerlendirileceği paneller eşliğinde tarım sektörü her yönüyle ele alınacak.

Doğru gıda ev butik tarım uygulamalarının son tüketiciye ulaştırılması, restoranların butik tarım ürünlerini menülere entegrasyonu, yeni nesil sürdürülebilir butik tarım çiftlik modelleri, ticaret borsalarının gıda sürdürülebilirliğine etkileri, kooperatiflerin tarım ekonomisine etkisi konuları uzman konuk ve konuşmacılar eşliğinde konuşulacak.

15-17 Haziran tarihleri arasında Gaziantep’te gerçekleşecek Uluslararası Sürdürülebilir Gıda, Butik Tarım ve Bio Çeşitlilik Kongresi ‘Farm Network’de yerinizi almaya hazır olun.

Related Articles

1 YORUM

 1. Hello, Farm Network | Farm Network!

  We offer qualitative organic SEO services for different types of web resources.

  Organic SEO is a great marketing strategy to gain top 10 Google, especially for the small business websites.

  With a small investment, you get a permanent customers flow and noticeable increasing of profits.

  There is no other methods with such ROI! Try Organic SEO with our experienced SEO experts.

  You can choose from our standard plans or request a custom SEO plan that will be tailored specifically for your website.

  The effects of our Organic SEO efforts usually appear within 30 days after we start to work with client’s site.

  You can verify this by starting with our SEO plan for £49 – no risk.

  Organic SEO, website optimization for search engines, keyword selection, link building, local SEO, UI/UX optimization, SEO audits, free online SEO advices

  We work with the sites on any European language

  Please, follow this link for details: http://linky.nu/aZ8np

  Thanks for your attention, and we are sorry if you are not interested in this offer

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

21,988BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -

Latest Articles