Farm Network 15-17 Haziran’da ‘Bio çeşitlilik ve Sürdürülebilirlik’ teması ile tarım sektörünü ele alacak

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Gaziantep’i Geliştirme Vakfı (GAGEV)’in destekleri ile Sözen Organizasyon tarafından bu yıl ilki düzenlenecek olan Uluslararası Sürdürülebilir Gıda, Butik Tarım ve Bio Çeşitlilik Kongresi ve Gezisi ‘Farm Network’ 15 -17 Haziran tarihlerinde Gaziantep’te düzenlenecek.

Uluslararası Sürdürülebilir Gıda, Butik Tarım ve Bio Çeşitlilik Kongresi Farm Network tarım ekosistemi içerisinde yer alan 60’dan fazla butik üreticiyi, uluslararası marketler ve gıda firmalarını, e-ticaret şirketlerini, şefleri Gaziantep’te sektörün tüm paydaşları ile bir araya getiriyor. ‘Bio çeşitlilik ve Sürdürülebilirlik’ teması ile düzenlenecek kongrede tarımın geleceği, doğru gıdaya ulaşmanın formülü bio çeşitlilik ve sürdürülebilirlik ekseninde her biri kendi alanının uzmanı konuşmacılar eşliğinde masaya yatırılacak.

İki gün boyunca birbirinden değerli ürünlerin açık havada sergileneceği stand ve tadım alanları, fıstık-tohum-biber-zeytin tarlalarına yapılacak saha ziyaretleri ve gıda sektörünün önemli başlıklarının sektörün uzmanları tarafından değerlendirileceği paneller eşliğinde tarım sektörü her yönüyle ele alınacak.

Doğru gıda ev butik tarım uygulamalarının son tüketiciye ulaştırılması, restoranların butik tarım ürünlerini menülere entegrasyonu, yeni nesil sürdürülebilir butik tarım çiftlik modelleri, ticaret borsalarının gıda sürdürülebilirliğine etkileri, kooperatiflerin tarım ekonomisine etkisi konuları uzman konuk ve konuşmacılar eşliğinde konuşulacak.

15-17 Haziran tarihleri arasında Gaziantep’te gerçekleşecek Uluslararası Sürdürülebilir Gıda, Butik Tarım ve Bio Çeşitlilik Kongresi ‘Farm Network’de yerinizi almaya hazır olun.

Related Articles

3073 YORUMLAR

  1. Others however find they are troubled by water retention and gynecomastia, even with milder anabolics like Deca Durabolin and Equipoise clomid for men To win approval of the drug, the company has begun a larger study in which 1, 500 men will be followed for at least two years

  2. Prescription Drug Information, Interactions & Side. Everything what you want to know about pills.
    https://nexium.top/# can i buy cheap nexium prices
    Learn about the side effects, dosages, and interactions. Comprehensive side effect and adverse reaction information.