Brandverse’ten Balparmak’a Ödül…

Balparmak, Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle gerçekleştirilen ve Dijital Pazarlama İletişimi Platformu’nun (DPİP) destek verdiği Brandverse Awards’ta “Toplumsal Dayanışma Projeleri” kategorisinde gümüş ödülün sahibi oldu.

Geçen yıl Türkiye’nin birçok şehrinde yaşanan orman yangınları ve sonrasında zarar gören arıcılar ve bölge halkının ihtiyaçlarının karşılanması, çam balının değerinin kamuoyuna duyurulması için yaptığı çalışmalarla Brandverse Awards’ta “Toplumsal Dayanışma Projeleri” kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü.

Brandverse Awards tarafindan Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da gerçekleştirilen ödül töreninde Balparmak, “Toplumsal Dayanışma Projeleri” kategorisinde gümüş ödülün sahibi oldu. Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle gerçekleştirilen ve Dijital Pazarlama İletişimi Platformu’nun (DPİP) destek verdiği törende Balparmak Yönetim Kurulu Başkanı Özen Altıparmak şunları söyledi: “Geçen yıl yaşanan orman yangınlarında bölge halkı ve arıcılar büyük zarar gördü. Biz de Balparmak olarak ekosistemin aldığı ağır hasarı, arı kayıplarını, bölgedeki arıcıların zararlarını ve çam balının değerini kamuoyuna duyurmak için çaba gösterdik. Öncelikle Balparmak çalışanlarımızdan oluşan gönüllü ekiplerimiz ile temel yardım malzemeleri kapsamında yerinde destek sağladık. Ayrıca ziyaret ettiğimiz köylerde zarar gören yöre arıcılarımızın ihtiyaçlarını belirledik, ardından maddi destek paketimizi devreye aldık. Bununla birlikte arıcılarımızın genel ihtiyaçları için de destek planımızı hayata geçirdik. Dün olduğu gibi yarın da arıcılık mesleğinin ve arı ürünlerinin sürdürülebilirliği için arıcılarımızın yanında olacağız.”

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

21,988BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -

Latest Articles