Microsoft ve Bayer dijital tarımı hızlandırmayı amaçlıyor

Bayer ve Microsoft, tarım için bulut tabanlı dijital araçlar ve veri bilimi çözümleri oluşturmak için ortaklık kuracak. Climate FieldView’dan farklı olarak bu, çiftçilere yönelik olmayacak, bunun yerine bu yeni araç kutusu diğer şirketler için “hazır” çözümler olarak sunulacak.


Bayern yetkilerli, “Bu ortaklıkla, Climate FieldView stratejimizin merkezinde yer almaya devam ediyor. Ürün özellikleri inovasyonuna ve geliştirmelerine odaklanmaya devam etmemiz ve müşteriye yönelik, endüstri lideri dijital aracımızın arkasındaki ivmeyi korumamız gerekiyor.”


Microsoft, Microsoft bulut platformunu desteklemek ve ileriye dönük dijital tarım platformları için endüstri standardını belirleyecek ve ilerletecek bilgilere endüstri lideri erişim sunmak için Bayer’in dijital tarım ve veri bilimindeki öncü çalışmalarını geliştirecek. “Bu şekilde, bu ortaklık, Microsoft’un temel FieldView işlevselliğini sürdürmek için uzmanlığından yararlanırken, Bayer, çiftçiler ve bayi müşterileri için yeni, benzersiz değere yönelik şirket içi inovasyonu uygulayacak.”

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

21,988BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -

Latest Articles