İngiltere’de İşgücü Sıkıntısı: “Eskiden Meyve Toplayıcısı Almak Kolaydı”

Yakın tarihli bir İngiliz hükümet raporuna göre, “Brexit’in neden olduğu ve pandemiden etkilenen” işgücü kıtlıklarının İngiltere’nin gıda ve tarım sektörünü kötü etkilediği ve meyve tedarikçilerinin genellikle tarlalarda çürüyen ürünleri bırakmak zorunda kaldığı konusunda uyarıda bulundu.

BBC‘nin haberine göre, Suffolk‘taki Lindsey Lodge Farm meyve çiftliği sıkıntıyı şimdiden hissediyor: olgunlaşmış ve hazır çilekleri toplayacak insan yok. Lodge Farm’ın sahibi Andrew Sturgeon, yetiştirdikleri meyveleri toplamaya yetişemediklerini, meyveleri çürümeden toplamak için sahip oldukları sürenin bir sınırının olduğunu vurguluyor.

Geçen yıl İngiliz hükümetinin 30.000 mevsimlik işçi vizesi verdiğini söyleyen Sturgeon, “bahçecilik endüstrisinin 80.000 veya 90.000 işçiye ihtiyacı olduğunu” söylüyor. Öte yandan Sturgeon, eskiden toplayıcı bulmanın çok kolay olduğunu ancak İngiliz hükümetinin AB’den ayrılması ve yaşanan pandemi döneminden sonra, artık meyve toplayıcı bulmanın zorlaştığını vurguluyor.

Related Articles

1 YORUM

  1. Nedir? Keto diyetinin yağ gereksinimi çok yüksek olduğu için, takipçiler her öğünde yağ yemelidir. Günlük 2.000 kalorilik bir diyette, bu 165 gram yağ, 40 gram karbonhidrat ve 75 gram protein gibi görünebilir. Ancak, tam oran sizin özel ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Keto diyetinde fındık (badem, ceviz), tohumlar, avokado, tofu ve zeytinyağı gibi bazı sağlıklı doymamış yağlara izin verilir. Ancak sıvı yağlar (palmiye, hindistancevizi), domuz yağı, tereyağı ve kakao yağından elde edilen doymuş yağlar yüksek miktarlarda teşvik edilir. bagcionderlab Burada, sadece arada bir aldığınız duble pastırmalı çizburger ve soda yerine, ikramları günlük yemeklere katarsınız. Sabah greyfurtunuzun üzerine biraz şeker serpin. Tatlı olarak biraz taze çırpılmış krema ve çilek yiyin. Bu, her gün yemekten keyif almanın ve yemeğe karşı olumlu bir tutum sergilemenin bir yoludur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

21,988BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -

Latest Articles